Medewerkers

Zie hieronder alle vaste medewerkers van Orkater op dit moment.

Marc van Warmerdam

algemeen directeur/ bestuurder - marc@orkater.nl

Laura van der Ploeg

zakelijk leider - laura@orkater.nl

Stefan Dijkman

creatief technisch producent

Colleen Smit

productie & selectie en ondersteuning De Nieuwkomers - colleen@orkater.nl

Maarten Verhoef

foreign Affairs - maarten@orkater.nl

Willemijn Kressenhof

Bureaumanager - willemijn@orkater.nl

Channa Begbie

Bureau- en productieassistent - channa@orkater.nl

Tesse van Camerijk

marketing en publiciteit - tesse@orkater.nl

Tim van der Voort

online marketing, randprogrammering & educatie - tim@orkater.nl

Emiel Veken

decoratelier - emiel@orkater.nl

Robert van Delft

inspiciënt (geluid) - robertvandelft@orkater.nl

Steven Raapis Dingman

inspiciënt - steven@orkater.nl

Guido van den Hof

inspiciënt

Aisa Pinas

Stagiair Publiciteit & Marketing - aisa@orkater.nl

Asun Gaaikema

Stagiair techniek